نماهای جدید رسانه های اجتماعی ، نمودار حسابرس و موارد دیگر

توجه: در این مقاله به حسابرس وب سایت AWR نیز اشاره شده است ، ویژگی ای که دیگر در سایت ما موجود نیست.

با رشد مشاغل شما ، میزان داده هایی که برای ردیابی عملکرد خود جمع می کنید ، نیز جمع می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، کشف فرصت ها و تصمیم گیری درست می تواند چالش برانگیز شود. به همین دلیل به روزرسانی جدید سایت ما ما روی تجسم تمرکز دارد ، اطلاعات قابل اندازه گیری و عملی را نشان می دهد و به شما کمک می کند مقادیر زیادی از داده ها را سریعتر تجزیه و تحلیل کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم به چیزهای جدید:

آمار دقیق توییتر و فیس بوک

این نسخه منو اجتماعی را با دو نمایش جدید غنی می کند: Twitter و فیس بوک ، به شما امکان می دهد نمودارهای جامع و جالبی را ببینید که ممکن است به شما کمک کند سریع تعامل با طرفداران خود را افزایش دهید. و تمام کاری که شما برای دستیابی به این داده ها باید انجام دهید اتصال سایت ما با پروفایل رسانه های اجتماعی شما است.

   

 • Twitter

نمای جدید ، آمارهای جهانی را برای حساب شما ارائه می دهد ، مانند تعداد دنبال کنندگان و لیست هایی که در آن حضور دارید ، و همچنین بینش های عملی درباره آخرین پیروان و واکنش های شما در مورد فعالیت شما.

 

 • Facebook
 • اکنون می توانید پست های منتشر شده در صفحات خود ، نوع محتوای آنها و تعداد لایک های دریافت شده از هر پست را مشاهده کنید.

  نمودار حسابرس وب سایت

  یک نمودار زیبا برای ابزار حسابرس وب سایت اضافه کردیم ، تا به شما کمک کند تا تلاش های بهینه سازی صفحه خود را حفظ کنید.

  مدیریت پیشرفته پروژه

  در تلاش ما برای آسانتر کردن شغل شما ، نسخه جدید با دو پیشرفت مدیریت پروژه همراه است:

    

  • نوار پیشرفت نوار پیشرفت

  اکنون ، می توانید به راحتی پیشرفت خود را هنگام شروع یک پروژه جدید جستجوگرها پیگیری کنید.

    

  • داده ساختگی برای Analytics ، ابزارهای وب مستر ، حسابرس اجتماعی و وب سایت

  اگر تاکنون از همگام سازی حساب سایت ما خود با پروفایل های Analytics یا Webmaster Tools خود دریغ کرده اید ، زیرا نمی دانید بازیابی داده ها به چه صورت انجام می شود ، یا چگونه برای مشتریانی که از آنها دعوت کرده اید برای پیوستن به سایت ما استفاده کنند ، اکنون ندارید. دیگر نگران این موضوع باشید!

  نمایش موقعیتهای برتر برای گروههای کلیدی کلیدی

  اگر مدیریت بسیاری از کلمات کلیدی را با سایت ما دارید ، اکنون می توانید با استفاده از نمای موقعیت های برتر سریع ، عملکرد عملکرد ردیابی رتبه خود را بدست آورید.

  می توانید از منوی رتبه بندی -> گروه های کلمات کلیدی به این نمای دسترسی پیدا کنید و ببینید:

    

  • تعداد کلمات کلیدی در هر گروه شامل
  • است
    

  • تعداد عباراتی که برای آنها در محدوده موقعیتهای مختلف رتبه بندی می کنید ، و
  •  

  • تعداد کلمات کلیدی که شما در حال حاضر در آن رتبه بندی نمی کنید.

  ما دو فرکانس جدید به برنامه زمانبندی گزارش اضافه کردیم. اکنون می توانید گزارشات را بطور خودکار با سایت ما روزانه ، هفتگی ، دو هفته یا ماهانه تولید کنید.

  برای تغییر فرکانس گزارشگری خود ، به منوی گزارش ها -> ویرایش گزارش ها بروید و ویرایشگر گزارش مورد نظر خود را باز کنید ، سپس بر روی گزارش تنظیمات گزارش دهید برگه.

  طرح های رنگی زیبا

  اکنون می توانید با انتخاب یکی از طرح های رنگی موجود در صفحه تنظیمات -> تنظیمات حساب -> Whitelabel ، حساب سایت ما خود را شخصی سازی کنید.

  نتیجه گیری

  این در مورد آن است ، در حال حاضر امیدوارم چیزی را که دوست دارید اضافه کنیم! در بخش نظرات زیر نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

  مثل همیشه ، موارد خوبی بیشتری را در سایت ما پیدا خواهید کرد.

  PS : این نسخه همچنین با ابزارهای داخلی عالی بسیار خوبی برای تیم مراقبت از مشتری ما تهیه شده است ، به منظور افزایش کیفیت خدمات ما و بهبود زمان پاسخگویی. بنابراین ، دستان خود را به هم بزنید! و تشکر بزرگی برای تیم توسعه ما ، که همیشه آماده است نه تنها برای بهبود برنامه ، بلکه همچنین برای تسهیل جریان ارتباطات پشتیبانی! ممنون رفقا!”