ویژگی های جدید در سایت ما: تغییرات UI و پیشرفت ها

سلام بچه ها! تیم ما پس از افزودن چند پیشرفت بزرگ جدید به Cloud ، چند ماه دیگر به تغییرات مختلف UI با هدف بهبود تجربه کاربر توجه خود را ادامه داد.

برخی از ترفندهای منتشر شده امروز به طور قطع گردش کار سایت ما شما را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا از ویژگیهای موجود که عاشق شده اید استفاده کنید.

در اینجا چیزهای جدید است:

۱ w جادوگر وب سایت جدید اضافه کنید: تمام اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد پروژه های خود را با یک جریان ساده

اگرچه عملکرد و پایه کد در پشت آن تقریباً یکسان باقی مانده است ، تصاویر به طور کامل تغییر کرده اند و مراحل افقی را با یک گردش کاری عمودی یکپارچه جایگزین می کنند. این اولین تماس بین شما ، کاربران و نرم افزار ما است. و ما می خواهیم تا حد ممکن خوب و کامل باشد.

همچنین ، جادوگر باعث می شود که یکی از بهترین ویژگیهای موتور جستجوگر ما را از دست ندهید: محلی سازی. با افزودن مکان سفارشی به موتورهای جستجوی گوگل خود ، <i به سطح خیابان ، امکان ردیابی رتبه بندی های آگاهانه از محل برای مشتریان محلی شما ، در سراسر جهان فراهم می شود. عالی ، درست است؟

علاوه بر این ، به لطف یک ماشین حساب در زمان واقعی ، می توانید دقیقاً ببینید که چه تعداد از منابع یک پروژه استفاده خواهد کرد و فرکانس بروزرسانی انتخاب شده ، عمق جستجو ، موتورهای جستجو و کلمات کلیدی را درست و در آنجا تنظیم کنید.

شروع به اتمام ، جادوگر پروژه جدید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به شما می دهد. از پیشنهادات کلمات کلیدی گرفته تا گزینه های پیشرفته موتور جستجو و تخمین استفاده از منابع ، همه در اینجا ، با یک دیدگاه ساده و ساده.

۲ list لیست وب سایت: نمای خانه شما قبل می شود

می دانم که اخیراً با این منظره بازیهای زیادی انجام داده ایم! به منظور ارائه اطلاعات مفید در نوک انگشتان ، صفحه اصلی سایت ما یک بار دیگر به روز می شود ، و این یکی برای ماندن است!

نمای کارت قبلی بازنشسته شده است و اکنون دو نمایش لیست در حالت راحت و جمع و جور موجود است. در حالی که آنها روی اکثر رزولوشن های صفحه کار می کنند ، راحت آن را در ذهن کاربران تلفن همراه طراحی می کند. به این ترتیب ، شما می توانید از هر دستگاهی به رتبه بندی های خود دسترسی پیدا کرده و داده های خود را برای رفتن انجام دهید!

هر دو نمایش دارای کلیه عملکردهای قبلی در لیست لیست هستند: می توانید به تنظیمات وب سایت دسترسی پیدا کنید ، یا پروژه های خود را مدیریت کنید – موارد انتخاب شده را فیلتر ، برچسب گذاری یا حذف کنید.

زمان برخی از ویژگی های جدید! از آنجا که ما می دانیم که شما رسانه های اجتماعی را دوست دارید ، وقت آن است که گزارش های صاف خود را به مشتریان ارائه دهید و حضور اجتماعی فعلی آنها را نشان دهد.

بسیاری از کاربران ما توانایی صادرات معیارهای اجتماعی جمع آوری شده توسط سایت ما را درخواست کردند. با شروع این نسخه برنامه ، برای حسابهای Twitter و فیس بوک خود ، گزارش های سریع اجتماعی سریع از AWR Cloud دنبال کنندگان ، پست ها و روند تعامل ، برای تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی استراتژی بعدی خود آماده است.

برنامه ریزی

۴ Over بررسی اجمالی رتبه بندی: معیارهای مرتبط با کلید واژه اضافه شده اند

هنگامی که داشبورد وب سایت اصلی را چند ماه به روز کردیم ، احساس کردیم که برخی از آمارهای مفید پشت سر گذاشته شده اند.

بنابراین این بار ، برگه نمای کلی کلید واژه ها معیارهای کلیدی مربوط به کلمات کلیدی را بر می گرداند ، بنابراین می توانید با یک نگاه سریع ، جایگاه کلمات کلیدی خود را در نتایج جستجو ارزیابی کنید.

از این گزارش ، شما می توانید بر اساس رتبه بندی آنها به کلمات کلیدی دسترسی پیدا کنید ، توزیع کلی کلمات کلیدی را بر اساس موقعیت یا صفحه توسط هر پروژه تجزیه و تحلیل کرده و روند عملکرد وب سایت خود را در SERP ها مشاهده کنید.

فیلتر کردن داده های UI برای موتورهای جستجو ، کلمات کلیدی یا انتخاب رقیب به یک صفحه نمایش ساده تر طراحی شده است. اکنون از ترکیبات برای نمایش داده های مورد نظر برای تجزیه و تحلیل استفاده می کنیم ، انتخاب ساده تر موارد مورد نظر را ساده تر می کند. اگر می خواهید به این داده های فیلتر شده ایمیل ارسال کنید ، گزینه Quick Report در اکثر بازدیدها در دسترس است!

در این دو دیدگاه ، چند مورد به روز شده است! مورد اصلی اضافه شده در منوی Keyword Ranking ، اکنون یک پیوند سریع بین موقعیت رتبه بندی است که برای شما کسب می کند و صفحه نتیجه واقعی موتور جستجو است.

علاوه بر این ، رنگهای کلیدی و رقبا اکنون به صورت طرح بندی های حاشیه ای رنگی نمایش داده شده اند که برای ظاهری مدرن تر هستند.

در تلاش برای جابجایی پروژه های قدیمی با داده های گسترده تاریخی ، نمودارهایی با بیش از ۴۰ بروزرسانی اکنون دارای نوار پیمایشی هستند تا بتوانید به راحتی حرکتطیف وسیعی از نمودارها را گزارش کرده و گزارش های سریع بازه زمانی دلخواه شما را نشان می دهند.

صندوق نوشتاری alias سابق به صورت جداگانه به یک بخش گسترش یافته است و به کاربران امکان می دهد نام وب سایت خود را به روشی جامع تر تنظیم کنند. اکنون می توانید برای هر نام مستعار نوع (وب سایت کامل ، دامنه root ، زیر دامنه یا URL) را مشخص کنید یا نام مستعار دلخواه را اضافه کنید. به طور پیش فرض ، سایت ما تمام صفحات شما را ردیابی می کند – بنابراین نیازی به تغییر تنظیمات نخواهید داشت مگر اینکه بخواهید روی برخی از URL های بسیار خاص تمرکز کنید

سایت ما هنگام جمع آوری رده بندی موتورهای جستجو ، وب سایت شما و کلیه نام های مستعار خود را مطابقت خواهد داد ، بنابراین هیچ رتبه ای توسط سیستم ما از بین نمی رود و نادیده گرفته نمی شود.

و اگر همیشه شک دارید ، آموزشهای ویدئویی ویژه در سراسر برنامه اضافه شده است ، و راهنمایی های کاملی را در مورد ویژگی ها یا تنظیمات خاص به شما ارائه می دهند.