ویژگی های جدید در سایت ما: پیوندها و مرورگر سئو

توجه: در این مقاله به حسابرس وب سایت AWR نیز اشاره شده است ، ویژگی ای که دیگر در سایت ما موجود نیست.

فصل تعطیلات اینجاست و زمان آن است که برخی از هدایا را برای شما ، کاربر سایت ما فراهم کنیم! سانتا اوایل به اینجا آمد در Caphyon ، و او برخی از هدایای بسته بندی شده زیبایی را برای کاربران ما به جا گذاشت.

لینکلز

از آنجا که خوب بودید ، سانتا شما را با گزارش های پیوند مدت طولانی منتظر لینک کرد. اکنون می توانید پیوندهایی که ترافیک شما را به وجود می آورد ، درست در سایت ما را مشاهده کنید. برای دسترسی به داده های گوگل Analytics خود برای این ویژگی ، باید سایت ما را مجاز کنید. در حال حاضر ، ما فقط لینک ها را گزارش می کنیم و می توان آنها را در سه دیدگاه مشاهده کرد: نمای کلی ، دامنه و صفحات Landing.

بررسی اجمالی بیشتر شبیه به یک صفحه نمایش داده خام است که می توانید در هر URL به آدرس مراجعه کننده مراجعه کنید ، و چه تعداد جلسه و بازدید از صفحه را در ۳۰ روز گذشته آورده است.

نمای دامنه توسط دامنه ارجاع دهنده سازماندهی شده است ، و تمام URL های مراجعه کننده را که در زیر هر دامنه گروه بندی شده اند ، مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید تعداد جلسات و بازدید صفحه را از هر دامنه ارجاع مشاهده کنید.

در نمای صفحات فرود ، می توانید تمام URL های ارجاع دهنده گروه بندی شده توسط هر صفحه فرود که به آن اشاره می کنند را مشاهده کنید ، در کنار چند جلسه و بازدید صفحه هر صفحه فرود از این مراجعان دریافت می کند.

مرورگر جستجوگرها

سانتا به تمامی کاربران ما که از نسخه دسک تاپ AWR درحال حرکت هستند ، گوش فرا داده است و تصمیم گرفته است که قادر به مرورگر سئو قادر متعال آنها را به آنها هدیه دهد.

برای آن دسته از شما که نمی دانید چیست چیست ، در اینجا شرح سریع آورده شده است: مرورگر سئو یک خزنده است که سعی خواهد کرد یک URL را به شما نشان دهد مثل اینکه شما عنکبوت گوگل Bot هستید. این بدان معنی است که شما می توانید ببینید که چگونه طراحی بصری شما بر سئو شما تأثیر می گذارد. می توانید از نمایندگان کاربر چندگانه استفاده کنید ، و حتی وب سایتهایی را که cloaking دارند را تشخیص دهید.

در حالی که مقدار مشخصی از انواع پوشانده برای هر وب سایتی کاملاً طبیعی است ، بین رعایت ناقض دستورالعمل های آنها خط ریز بین آن وجود دارد. مرورگر جدید سئو به شما این امکان را می دهد تا در بالای محتوای وب سایت خود بمانید ، دقیقاً میزان دلخواه صفحه های خود را اندازه گیری کنید و موارد دیگر.

به طور خاص برای URL هایی که دارای درجه ای از پنهان سازی هستند ، تب محتوا اختلافات را برای شما برجسته می کند ، بنابراین حذف (یا درج) های موجود بین نماینده کاربر مورد نظر خود و عنکبوت گوگل Bot را بررسی کنید.

تغییر دیداری

علاوه بر این هدایای اصلی ، سانتا تصمیم گرفت به سایت ما نیز چند پیشرفت دیگر بدهد. بارزترین آنها سازماندهی مجدد از فهرست سمت چپ است ، بنابراین در اینجا تغییرات اصلی در صورت عدم یافتن چیزی که شما نیاز دارید در اینجا انجام می شود.

     

  • داشبورد تجزیه و تحلیل – قبلاً در فهرست رده بندی – فهرست کلی
  •  

  • CTR ارگانیک – برگه آمار GWT از گوگل Webmaster Tools
  •  

  • تغییر الگوریتم و ویژگیهای SERP – از بخش زمین بازی به اینجا منتقل شد

از آنجا که بسیاری از این تغییرات منوی Playground را تحت تأثیر قرار داده اند ، طبیعی است که این بخش نام جدیدی را دریافت می کند: خزنده . این برنامه شامل حسابرس وب سایت و مرورگر نام تجاری سئو جدید است.

امیدوارم که از هدایا لذت برده باشید. در بخش نظرات زیر به سانتا فریاد بزنید تا به او بگویید که شما چه فکر می کنید!