API جستجو جدید بینگ با رتبه بندی وب پیشرفته یکپارچه شده است

توجه: این مقاله شامل ارجاع به دسک تاپ پیشرفته رتبه بندی وب است ، نسخه ای که دیگر در حال توسعه فعال نیست.

خبر خوب این است که یک API جدید بینگ موجود است ، که در آخرین رده بندی وب پیشرفته در آخرین ساخت منتشر شده برای نسخه ۹٫۱ یکپارچه شده است.

بازیابی کلید API جدید

برای به دست آوردن یک کلید API جدید Bing ، باید در بازار آزمایشی ویندوز لاجورد وارد سرویس بینگ شوید و بسته ای را انتخاب کنید که در ادامه استفاده خواهید کرد. بسته های موجود در پیشنهاد بینگ شامل ۵،۰۰۰ – ۲،۵۰۰،۰۰۰ معاملات در هر ماه ، با توجه به تعداد درخواست های جستجوی شما نیاز به انجام از طریق این API دارند.

برای این مثال ، من از بسته رایگان استفاده می کنم ، که در هر ماه ۵۰۰۰ معاملات انجام می شود.

در مرحله بعد ، باید کلید API جدیدی را که اخیراً در Advanced Web Ranking دریافت کرده اید وارد کنید. برای انجام این کار ، فقط به تنظیمات -> عملکرد -> تنظیمات API موتور جستجو بروید. در اینجا ، کادر “Bing API Key” را علامت بزنید و کلید API را کپی / چسباندن کنید.

تغییر در روند ردیابی رتبه ها

مهمترین عواملی که به یک فرآیند ردیابی مرتب کمک می کند دقت ، سرعت و قوام است. در اینجا نحوه اجرای API جدید بینگ در رتبه بندی وب پیشرفته بر این عوامل تأثیر می گذارد:

     

  • مرتب کردن دقت

به طور پیش فرض ، رتبه بندی های بازیابی شده با API جدید ۵۰ نتیجه در هر صفحه نشان می دهد. پس از آزمایش های داخلی ما ، این نتایج مشابه نتایج حاصل از بازیابی مستقیم در AWR ، بدون API است.

     

  • سرعت بروزرسانی

تأخیر بین نمایش داده شد از طریق API مجاز است ، بنابراین رتبه بندی سریعتر بازیابی می شود. به خاطر داشته باشید که دیگر نیازی به تغییر تنظیمات پیش فرض جهانی ۱۵ تا ۲۰ تاخیر تصادفی بین نمایش داده شدگان موتورهای جستجو ندارید. هنگام استفاده از API برای جمع آوری رتبه بندی از بینگ ، AWR به طور خودکار این تأخیرها را نادیده می گیرد.

     

  • قوام پس از بیش از محدودیت بسته

در مورد هر بسته ای که انتخاب کنید ، اگر از تعداد معاملات انجام شده در یک ماه بیشتر شوید ، برنامه به کلید Bing API بعدی که در برنامه موجود است ، تغییر می کند یا به شما اطلاع می دهد که معاملات بیشتری در دسترس نیست و شما به طور خودکار به درخواست مستقیم اتصال تبدیل می شوید.

این در مورد آن است! امیدوارم از خواندن مقاله لذت برده باشید. لطفا در بخش نظرات زیر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.